1. pl
  2. en
  3. de
Akumulatory chłodu ICEON

ICE ON Engineering - innowacyjne Akumulatory Chłodu

Copyright © 2022 Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp. K. All Rights Reserved.

 

Polityka prywatności

Akumulatory chłodu ICEON

PROFESJONALIZM, NOWOCZESNOŚĆ I RZETELNOŚĆ STRATEGIĄ DZIAŁANIA NASZEJ FIRMY

Spółka Mar-Bud jest firmą rodzinną z polskim kapitałem, założoną w 1997 roku i należy do wiodących firm budowlanych w Polsce. Głównym przedmiotem działalności spółki jest Generalne Wykonawstwo obiektów z zakresu budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego, przemysłowego, ekologicznego i kolejowego.

 

W 2016 r. firma Mar-Bud w wyniku dynamicznego rozwoju spółki, podjęła działania zmierzające do komercjalizacji innowacyjnego projektu Akumulatorów Chłodu ICE ON. Finalny produkt to efekt wieloletnich prac badawczych oraz zaangażowania wielu profesjonalistów z branży HVAC.

 

Proces wdrożenia nowego produktu poprzedzony został kilkuletnią fazą badań i testów urządzenia zarówno w warunkach laboratoryjnych jak również na istniejących obiektach, gdzie istnieje możliwość zdalnego monitoringu parametrów pracy w trybie online. Ponadto urządzenie zostało przetestowane pod kątem rzeczywistej efektywności energetycznej. Uzyskano certyfikat potwierdzony przez wyspecjalizowaną w precyzyjnych pomiarach jednostkę badawczą.   

O firmie

Zakład produkcyjny innowacyjnych Akumulatorów Chłodu ICE ON zlokalizowany jest przy ul. Przemysłowej 8 w Łazach pod Łukowem. 

Główna siedziba firmy Marbud zlokalizowana jest przy ul. Pawła Włodkowica 2c w Warszawie 

PION ZARZĄDZAJĄCY PROJEKTEM

AKUMULATORÓW CHŁODU ICE ON

Jan Soczewka

 

Prezes firmy Mar-Bud

Tomasz Jajeśnica

 

Kierownik Zakładu Produkcyjnego